Doorzoek site

Sonim / X.com 200 -Ex - Intrinsiek (explosie) veilige GSM

Schrijf de eerste review van dit product

Beschikbaarheid: In voorraad

Prijs elders: € 626,32

Prijs Telecomhunter (excl.BTW) : € 595,00

Snel overzicht

Sonim / X.com 200 -Ex - Intrinsiek veilige mobiele telefoon met authentiek trilalarm en Push To Talk* (PTT)-functie.
De mobiele telefoon Sonim / X.com 200 -Ex is een telefoon voor gebruik in de buitenlucht, die bestand is tegen extreme omgevingscondities en bovendien is uitgerust met een authentiek trilalarm als PTT via GSM. Hij is ATEX-gecertificeerd voor zones 2 en biedt u altijd de veiligheid die u in uw werk nodig heeft - vooral in Ex-zones. De IP-beschermingsklasse van 57 onderstreept zijn robuustheid. Hij bestand tegen sterke temperatuurschommelingen tot -20 °C.
Met zijn tri-bandfunctionaliteit communiceert hij overal ter wereld met alle netwerken (900, 1800 of 1900 MHz), waardoor u flexibel en altijd bereikbaar bent.

De Sonim / X.com 200 -Ex kan via Bluetooth® een verbinding opzetten met diverse andere Bluetooth®-apparaten. Na het downloaden van de benodigde, gratis PC-software en een eenvoudige installatie kunt u probleemloos gegevens, contactgegevens en afspraken overzetten of synchroniseren via Bluetooth® of de datakabel.

De zeer heldere display van 128 x 160 pixels heeft een antireflecterende coating. Een ander kenmerk is de luidspreker, die zeer luid ingesteld kan worden voor beltonen en handsfree. De Sonim / X.com 200 -Ex is door zijn robuustheid, het fantastische display en het grote geluidsvolume de ideale partner voor iedereen, die onder zware omstandigheden werkt en hecht aan betrouwbaar gereedschap.

Sonim / X.com 200 -Ex - Intrinsiek (explosie) veilige GSM

Dubbelklik op de afbeelding voor groot formaat

Uitzoomen
Inzoomen

Meer afbeeldingen

Download

Vindt u het ook niet prettig dat wij deze handleiding zorgvuldig voor u hebben geselecteerd en deze kosteloos digitaal aanbieden? Neemt u dan ook eens de moeite om onze prijzen, levertijden en uitgebreide assortiment te vergelijken met uw huidige leverancier!

Technische gegevens

  • Type netwerk: Tri-band
  • Netwerken: GSM 900/1800/1900 MHz
  • Gegevensoverdracht: GPRS klasse 8
  • Gesprekstijd: max. 5,5 h
  • Standby: max. 220 h
  • Display: LCD-display met 65.536 kleuren (resolutie: 128 x 160 px)
  • Omgevingstemperatuur: -20 °C … +50 °C
  • Oplaadtijd: ca. 3 h
  • Voeding: Li-Ion-batterij 1180 mAh
  • Afmetingen: 119 mm x 57 mm x 25 mm
  • Gewicht: ca. 160 g
  • IP-beschermingsklasse: IP57

* Push To Talk dient ondersteund te worden door uw mobiele aanbieder. Binnen een laagvermogen privé (private) GSM netwerk is een optionele PTT server noodzakelijk. TelecomHunter kan u hierin adviseren. Neem voor meer informatie contact op via 088 -7463 444 of  Sales@TelecomHunter.nl

Merk Sonim
Model x.com